KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14409345
nr 1440 9345
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsningar, 3 st, Signerade, numrerade, yttermått inklusive ram: 41x33 - 42x34 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 20 december 2021
kl 18:24:59
1.000 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin